Wypowiedzi po meczu BKS Aluprof – Muszynianka Muszyna

Wypowiedzi zawodniczek i trenerów po spotkaniu BKS Aluprof – Bank BPS Muszyna (3:0).
Aleksandra Jagieło (kapitan Bank BPS Muszyna): – Gratulujemy zwycięstwa BKS-owi. Bialanki zagrały dzisiaj bardzo dobre spotkania. Od samego początku gospodynie na nas naskoczyły. Miałyśmy problemy z dokładnym przyjęciem i musiałyśmy sobie radzić z wysokim blokiem. BKS wygrał zasłużenie

Milada Bergrova (kapitan BKS-u Aluprof): – Podeszłyśmy do tego meczu bardzo zdeterminowane. Wszystko nam wychodziło. Byłyśmy dobrze przygotowane przez statystyka i trenera. MVP należy się wszystkim dziewczynom. Śniło mi się w poniedziałek, że wygramy 3:2, a że było lepiej, to się z tego bardzo cieszę.

Bogdan Serwiński (szkoleniowiec Banku BPS Muszyna): – Dostaliśmy sromotne lanie. Może to i dobrze, że czasem na głowy zostanie wylany kubeł zimnej wody. Tegoroczne rozgrywki ligowe nie mają zdecydowanego faworyta. Każdy może wygrać z każdym. Szkoda, że dziewczyny nie dopasowały się do poziomu BKS-u, bo było by piękne widowisko, a tak to było jednostronne.

Wiesław Popik (szkoleniowiec BKS-u Aluprof): – Cieszy nas wynik i zaprezentowana postawa. W każdym elemencie zagraliśmy dobrze. Od początku sezonu dużo punktów zdobywamy blokiem. Dzisiaj w tym elemencie wygraliśmy 14:4. Cieszy mnie, że po przegranym meczu w Sopocie udało nam się dzisiaj zagrać ładne spotkanie. Wczoraj na porannym treningu było widać zdeterminowanie. Oby tak dalej. Gratuluję całemu zespołowi.